Хто такий Umru’Ka

Umru’Ka - інді поп виконавець з міста Суми. Справжнє ім’я - Ілля Кошицький. Він створює саундтреки до ваших пізніх поїздок у метро, прогулянок у парку та сумних самотніх лежанок у ліжку.

Umru’Ka народився у 2019 році, коли Ілля випустив свій перший трек Листи, записаний у Київському гуртожитку між парами. Після закінчення магістратури, Ілля повернувся до рідного міста, де побудував власними руками семі-професійну студію. З червня 2020 по липень 2021 він випускав по пісні щомісяця, шукаючи себе у музиці та удосконалюючи свої знання з музичної теорії.Нажаль, пісні не знайшли широкої авдиторії слухачів. 

У вересні 2022, Umru’Ka переміг у конкурсі композиторів від Фонду розвитку української музики. Переможний кавер «Мана» планувався до випуску в альбомі гурту Воплі Відоплясова під лейблом Країна Мрій. Цей реліз мав стати початком нового великого етапу в житті Umru'Ka, але війна внесла правки у креативні плани Іллі.

В ніч на 22 лютого 2022 року Ілля готував відео до нового релізу, а вже 27 лютого вступив до лав ТРО міста Суми. Після деокупації регіону, Ілля вступив до лав ЗСУ та пішов добровольцем на війну, де продовжував писати нові пісні.

Пісня «Вітер віє над Дунаєм» - перша пісня, написана на війні за допомогою лише планшету та програми GarageBand, бо на фронті важко знайти інші інструменти. Вона стала хітом ще до офіційного релізу та зібрала більше 5 мільйонів переглядів у TikTok тамайже 15,000 підписників. Після виходу повної версії, пісня зібрала більше 10,000 переглядів на YouTube. У березні 2023 «Вітер віє над Дунаєм» розмістили у Facebook групі Музика без меж, де вона набула другого дихання, зібравши більш ніж 200, 000 переглядів, 9000 вподобань та 4000 поширень за два дні.

 

З поверненням додому, починається новий період творчості Umru'Ka: більше акустики, нова студія, більш якісний живий звук та колаборації з TOP40 світових зірок. 


 

З поверненням додому, починається новий період творчості Umru'Ka: більше акустики, нова студія, більш якісний живий звук та колаборації з TOP40 світових зірок. очікують вас вже зовсім скоро!

Підписуйтесь, аби не пропустити їх!